ΕΓΓΡΑΦΕΣ Α΄ ΤΑΞΗΣ 2023-2024

Σας ενημερώνουμε ότι οι εγγραφές για τους μαθητές της Α΄ τάξης για το σχολικό έτος 2023-2024 θα γίνουν από 01-03-2023 έως 20-03-2023.

Για την εγγραφή στην Α΄ τάξη απαιτούνται:

1. Υπεύθυνη δήλωση-αίτηση του γονέα όπου θα αναγράφονται τα παρακάτω στοιχεία: α. επώνυμο μαθητή β. όνομα μαθητή γ. όνομα πατέρα δ. όνομα μητέρας ε. ημερομηνία γέννησης (θα τη ζητήσετε από το Σχολείο).
  2. Επίδειξη του μπλε βιβλιαρίου υγείας του παιδιού, στο οποίο φαίνεται ότι έγιναν τα προβλεπόμενα εμβόλια.
  3. Αποδεικτικό στοιχείο (λογαριασμός ΔΕΗ, συμβόλαιο κατοικίας, κ.λ.π.) με το όνομα του πατέρα ή της μητέρας του μαθητή, ώστε να αποδεικνύεται η διεύθυνση κατοικίας του.
  4. Βεβαίωση Φοίτησης Νηπιαγωγείου.
  5. Το Ατομικό Δελτίο Υγείας μαθητή (Α.Δ.Υ.Μ.) (Οι ενδιαφερόμενοι γονείς μπορούν να προμηθευτούν το έντυπο και από το Σχολείο).

ΩΡΕΣ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ: 10:00π.μ.-12:00μ.μ..

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ:

ΤΗΛ. ΣΧΟΛΕΙΟΥ 2221088840

EMAIL ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ: mail@5dimckalk.eyv.sch.gr

(ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΤΕ EMAIL ΟΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.)