Αγαπητοί μαθητές και αγαπητές μαθήτριες του 5ου Δημοτικού Σχολείου Χαλκίδας,

από τις  04-05-2020, Δευτέρα,  ξεκινούν τα διαδικτυακά μαθήματα με τη σύγχρονη εξ αποστάσεως διδασκαλία μέσω της πλατφόρμας Cisco Webex Meetings. Θα ενημερωθείτε για το πρόγραμμα των μαθημάτων από τον/την εκπαιδευτικό του τμήματός σας και τους/τις εκπαιδευτικούς ειδικοτήτων μέσα από τις πλατφόρμες e class και e me, επίσης θα ενημερωθούν οι γονείς σας με email από τη Διευθύντρια του Σχολείου.

Σας ευχαριστώ

Καλό ξεκίνημα!

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΡΤΣΙΤΑ

Dear students of the 5th Elementary School of Chalkida, From 04-05-2020, Monday, the online courses start with the modern distance learning through the Cisco Webex Meetings platform. You will be informed about the program of the courses by your teacher and the teachers of the specialties through the e class and e me platforms, your parents will also be informed by email from the Principal of the School.