Σας ενημερώνουμε ότι :

α)  Την Παρασκευή  22/03/2024   θα πραγματοποιηθεί η  γιορτή της 25ης  Μαρτίου  από τους/τις  μαθητές/τριες της  Ε΄ τάξης. Όσοι επιθυμείτε  μπορείτε να παρευρεθείτε για να παρακολουθήσετε τη  γιορτή του σχολείου μας.  Ώρα προσέλευσης 8:15 π.μ. και ώρα αποχώρησης 9:40 π.μ. . Η Πρωινή Ζώνη και το  Ολοήμερο Πρόγραμμα  δε θα λειτουργήσουν.

β)  Τη Δευτέρα 25/03/2024, ημέρα παρέλασης, οι μαθητές/τριες της Ε΄ και της ΣΤ΄ τάξης θα προσέλθουν στο Κρηπίδωμα (στο σπίτι με τα αγάλματα) στις 12:00,  όπου εκεί θα βρίσκεται η γυμνάστρια   Νικοβιά Αγγελική  μαζί με τους  εκπαιδευτικούς Παλαιού Ευαγγελία  και Τσαντίλη Γρηγόριο.

Επίσης, πρέπει οπωσδήποτε ένας τουλάχιστον γονέας- κηδεμόνας να βρίσκεται στο περίπτερο της μικρής γέφυρας πριν το τέλος της παρέλασης για να παραλάβει με ασφάλεια το παιδί του.